Spôsob dopravy:

Osobný odber

 


Ako nakupovať? 

Nakupujte bezpečne a pohodlne!

 

 

 

AKCIOVÝ TOVAR

naša cena 12,90 EUR
naša cena 139,00 EUR
naša cena 15,19 EUR

NOVINKY

arr3Akcia: Doprava zadarmo!Akcia: Doprava je pri platbe vopred zadarmo a pre vybraný tovar je zadarmo aj na dobierku. ... arr3Obrazy na plátneObrazy na plátne v štýle Canvas na rám: Plátno(canvas) je natiahnuté na ráme. Plátno sa naťahuje na... arr3Samolepiace fototapetySamolepiace fototapety sú ideálne na dvere, nábytok a všetky nesavé podklady. -vysoko kvalitný a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Google 29% Heureka 31% Najnakup 11% Facebook 29%

ROZPRÁVKOVÉ POSTAVIČKY:

Výsledky - Ostatné ankety

 

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

e-katalog.sk - najväčší katalóg stránok SR

Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač


Súťaže!

Vážený súťažiaci!

Vianočná súťaž je ukončená, záverečné žrebovanie sa uskutoční 23.12.2011 !


Každý týždeň nová otázka a nová šanca na výhru!

Podmienkou účasti v súťaži je registrácia na stránke, (čím automaticky získate 3% zľavu na nákup), alebo sa stanete fanúšikom facebookovej stránky petydekor.sk (kliknutím na nižšie uvedené logo  a následne na "like" páči sa mi )


 

Otázka týždňa:

8. Aké vianočné stromčeky ponúkame v našom eshope?

a. živé

b. umelé

c. žiadne

Termín zaslania odpovede je v piatok 16.12.2011 do 22:00 hod.

 

Odpoveď zasielajte prosím emailom na našu adresu petydekor@gmail.com . Do mailu treba napísať správnu odpoveď na otázku a Vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa). Každú sobotu (do 17.12.2011) vyžrebujeme jednu poukážku v hodnote 10 eur !

Vianočná súťaž

Ak sa minimálne raz zapojíte do týždennej súťaže, Vaše meno sa automaticky dostane do záverečného vianočného žrebovania. Záverečné žrebovanie sa uskutoční 23.12.2011, kde sa vylosujú 3 nákupné poukážky v hodnote 10, 20 a 50 eur. Výhercovia budú zverejnení na našej facebookovej stránke petydekor.sk  aj na stránke eshopu PETYDEKOR. Výhercovia si môžu vybrať ľubovoľný tovar  z nášho internetového obchodu  v hodnote poukážky.

Poukážky budú platné do 01.06.2012.

POZOR!!

Odporúčajte našu stránku aj Vašim priateľom.

Keď naša facebooková stránka petydekor.sk dosiahne počas trvania súťaže (do 17.12.2011) viac ako 400 fanúšíkov, vyžrebujeme spomedzi nich ďaľších štyroch šťastlivcov, ktorí budú odmenení .

 

 

Súťaže sa môže zúčastniť každý kto má adresu trvalého pobytu na Slovensku. Organizátorom súťaže je Peter Šurányi - petydekor.sk Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Finančná náhrada a vymáhanie výhier súdnou cestou je vylúčené. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov Organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely.


MjI2ZmN