Spôsob dopravy:

Osobný odber

 


Ako nakupovať? 

Nakupujte bezpečne a pohodlne!

 

 

 

AKCIOVÝ TOVAR

naša cena 139,00 EUR
naša cena 25,90 EUR

NOVINKY

arr3Akcia: Doprava zadarmo!Akcia: Doprava je pri platbe vopred zadarmo a pre vybraný tovar je zadarmo aj na dobierku. ... arr3Obrazy na plátneObrazy na plátne v štýle Canvas na rám: Plátno(canvas) je natiahnuté na ráme. Plátno sa naťahuje na... arr3Samolepiace fototapetySamolepiace fototapety sú ideálne na dvere, nábytok a všetky nesavé podklady. -vysoko kvalitný a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Google 29% Heureka 31% Najnakup 11% Facebook 29%

ROZPRÁVKOVÉ POSTAVIČKY:

Výsledky - Ostatné ankety

 

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

e-katalog.sk - najväčší katalóg stránok SR

Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač


SÚŤAŽE!!!!! / Letná súťaž!

Výherca: Zuzana Novaková - Gratulujeme!

Letná súťaž o detský plavecký kruh a plavecké rukávky Pat a Mat!

Začiatok súťaže je dňa 22.6.2012 a ukončenie 30.6.2012. Výherca bude zverejnený na našich stránkach. Súťaž ukončená!

Účastníkom súťaže sa stane každý, kto sa pridá medzi fanúšikov našej facebook fanpage a bude verejne zdieľať našu aktuálne prebiehajúcu súťaž na svojom facebook profile.Žrebovanie výhercov prebehne nasledujúci pracovný deň po skončení súťaže.

 

Súťaže sa môže zúčastniť každý kto má adresu trvalého pobytu na Slovensku. Táto súťaž nie je organizovaná ani sponzorovaná spoločnosťou Facebook. Organizátorom súťaže je Peter Šurányi - petydekor.sk Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Finančná náhrada a vymáhanie výhier súdnou cestou je vylúčené. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov Organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely. Ak sa preukáže, že výhercom sa stane osoba, ktorá nespĺňa podmienky účasti v súťaži na výhru alebo neposkytne adresu pre zaslanie výhry, takáto osoba nemá nárok na výhru a cena prepadá v prospech Organizátora.


MzhiMjc0