Spôsob dopravy:

Osobný odber

 


Ako nakupovať? 

Nakupujte bezpečne a pohodlne!

 

 

 

AKCIOVÝ TOVAR

naša cena 139,00 EUR
naša cena 139,00 EUR
naša cena 139,00 EUR

NOVINKY

arr3Akcia: Doprava zadarmo!Akcia: Doprava je pri platbe vopred zadarmo a pre vybraný tovar je zadarmo aj na dobierku. ... arr3Obrazy na plátneObrazy na plátne v štýle Canvas na rám: Plátno(canvas) je natiahnuté na ráme. Plátno sa naťahuje na... arr3Samolepiace fototapetySamolepiace fototapety sú ideálne na dvere, nábytok a všetky nesavé podklady. -vysoko kvalitný a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Google 29% Heureka 31% Najnakup 11% Facebook 29%

ROZPRÁVKOVÉ POSTAVIČKY:

Výsledky - Ostatné ankety

 

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

e-katalog.sk - najväčší katalóg stránok SR

Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač


Tapetovanie EasyUp-om. (vliesovými tapetami)

Všetko čo je potrebné vedieť o nanášaní EasyUp (vliesových) tapiet!

EasyUp (vliesové) sú tapety z netkaných, buničitých vlákien, ktoré zabezpečujú rovné steny bez viditeľných zvlnení. V prípade, ak si vyberiete EasyUp, vyberiete si mimoriadne trvalé tapety, ktoré sú stabilné a jednoducho nanášateľné. Ak sa rozhodnete EasyUp (vliesové) tapety pretapetovať, nebudete potrebovať ani gletovanie.

Tapetovanie EasyUp-om. (vliesovými tapetami)

•    1. Upracte dlážku, aby sa tapeta nešpinila keď ju budete rolovať.
•    2. Doporučujeme, aby ste tapetovanie začali vedľa dverí alebo okien.

•    3. Za pomoci zvislého maradla sa presvedčte o tom, že je váš prvý kotúč dokonale zvislý.

•    4. Kotúč rolujte na stenu tak, aby prekryl 2-3 pásy tapiet (meter, meter aj pol). Pri okrajoch a lemoch použite štetec.
•    5. Položte tácňu tapiet na zem. Vytiahnite jeden kotúč a pripevnite ho ku garnižiam tak, aby presahoval garniže o niekoľko cm. (viď obrázok). Na potrebnom mieste ho prerežte rámovou lištou. (Ak nepoužívate tácňu, držte tapety pri plafóne a kotúč zrolujte dolu pozdĺž steny).
•    6. Vychádzajúc zo stredu vyrovnajte okraje za pomoci tapetového valca, mimoriadne opatrne pracujte pozdĺž okrajov, aby ste zo stien nepreniesli lepidlo na valec.
•    7. Nasledujúci pás tapety umiestnite presne k okraju predchádzajúceho kotúča.
•    8. Tento kotúč urovnajte rovnako ako predchádzajúci. Postupujte od stredu smerom k okrajom, aby sa okraje oboch kotúčov tesne spojili.
•    9. Keby lepidlo presiaklo cez tapety, okamžite ho utrite navlhčenou špongiou.
•    10. Ak tapetujete pri dverách alebo oknách, odrežte tapety tak, aby zostala presahujúca časť na presnejšie rezanie.

Poznámka! EasyUp (vliesové) tapety sa vyrábajú z takého materiálu, ktorý prepúšťa paru. Všetky vlhké fľaky, ktoré sa objavia pri nanášaní tapiet zmiznú ihneď ako sa tapeta usuší (obyčajne behom 24 hodín). Počas tapetovania a schnutia zabezpečte dostatočné vetranie miestnosti.

Odporučené lepidlo - Metylan Direct

Vonkajšie rohy:

•    1. Za pomoci nožíka alebo nožníc odrežte jeden pás tapety z kotúča, na vrchu a spodku pása nechajte okraj. Dbajte na to, aby vzory priliehali.
•     2. Odmerajte vzdialenesť medzi okrajom posledného pása a rohom. Pridajte cca 20 mm a odrezaný koniec narežte na potrebnú šírku. Potrite ho lepidlom a tapetu umiestnite do rohu.
•    3. Teraz použijete druhú časť odrezaného pása na to, aby na 10-15mm prekryl ten, ktorý ste pred chvíľou umiestnili na stenu. Štetcom natrite lepidlo na začiatok prvého pása tapety.
•    4. Pás umiestnite o 5 mm viac do vnútra. V opačnom prípade sa môže roztrhnúť keď sa umiestni do rohu. Prebytočné lepidlo odstráňte vlhkou špongiou.


Vnútorný roh:
•    1. Odmerajte vzdialenosť od posledného umiestneného pásu tapety po roh. Pridajte cca 10 mm a nasledujúci pás tapety narežte nožíkom alebo nožnicami na potrebnú šírku. Stenu natrite lepidlom o niečo širšie ako je šírka pásu. Umiestnite tapetu do rohu.
•    2. Štetcom potrite tapetu lepidlom vychádzajúc z rohu. Teraz umiestnite narezanú tapetu do rohu, presvedčte sa o tom, že je umiestnená rovnomerne. Prebytočné lepidlo utrite vlhkou špongiou.


 

Tapetovanie EasyUp-omYTM1ZTJh