Spôsob dopravy:

Osobný odber

 


Ako nakupovať? 

Nakupujte bezpečne a pohodlne!

 

 

 

AKCIOVÝ TOVAR

naša cena 139,00 EUR
naša cena 139,00 EUR

NOVINKY

arr3Akcia: Doprava zadarmo!Akcia: Doprava je pri platbe vopred zadarmo a pre vybraný tovar je zadarmo aj na dobierku. ... arr3Obrazy na plátneObrazy na plátne v štýle Canvas na rám: Plátno(canvas) je natiahnuté na ráme. Plátno sa naťahuje na... arr3Samolepiace fototapetySamolepiace fototapety sú ideálne na dvere, nábytok a všetky nesavé podklady. -vysoko kvalitný a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,90 EUR
naša cena 5,90 EUR

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Google 29% Heureka 31% Najnakup 11% Facebook 29%

ROZPRÁVKOVÉ POSTAVIČKY:

Výsledky - Ostatné ankety

 

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

e-katalog.sk - najväčší katalóg stránok SR

Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač


»

SAMOLEPIACE TAPETY - návod

 

Materiál: Samolepiace fólie /samolepiace tapety/ sú zložené z dvoch častí. Vrchnú vrstvu tvorí PVC fólia, na ktorej je nanesené lepidlo a spodnú vrstvu tvorí podkladový papier, Fólie sú stálofarebné, termoplastické, umývateľné, čiastočne odolné voči oderu.

Použitie: Samolepiace fólie z nášho internetového obchodu sú vhodné na všetky nesavé povrchy. Ich využitie je všestranné: reklamné účely, renovácia starého nábytku, kuchynských liniek, dverí atď.

Podklad: Základnou zásadou pri lepení musí byť povrch nesavý a hladký. Aplikovať samolepiacu fóliu môžeme na laminát, umakart, plech, sklo, plast, lakované drevo, drevotriesku...   Lepidlo nie je potrebné, pretože samolepiace fólie majú lepidlo už nanesené na vrchnej strane. Fólia obsahuje vysoko kvalitné lepidlo, ktoré je aktívne v momente odlepenia z podkladového papiera, a má vysokú lepivosť. 

Náradie: meter, ceruzka, nožnice, mäkká handra 

Postup:  Povrch, na ktorý chceme nalepiť samolepiacu fóliu, musí byť očistený, hladký, odmastený ale hlavne nesavý. Drsné a savé povrchy je treba pred aplikáciou upraviť. S fóliami by ste mali pracovať pri izbovej teplote. Odmerajte si plochu, na ktorú budete fóliu lepiť, pridajte na každú stranu cca 1 cm na prekrytie. Na strihanie potrebného rozmeru použite štvorčekové značenie na spodnej strane fólie. Stiahnite niekoľko cm ochranného papiera. Položte odmeraný pruh lepiacej fólie na podklad a sťahujte pomaly spodný papier. Dbajte na to, aby fólia nebola príliš napnutá. Pri vyhladzovaní fólie postupujte od stredu k okrajom, tak aby sa lep pevne prilepil k podkladu. Ak pri vyhladzovaní vznikli nerovnosti, fóliu môžete odtiahnuť a znovu nalepiť. Dávajte pozor na to, aby sa fólia nenatiahla. Prípadné bubliny prepichnite ihlou. Ak chcete samolepiacu fóliu lepiť okraj cez okraj, stanovte si prekrytie asi 5 mm. Pri olepovaní plôch s hranou / napr. stôl / nechajte fóliu prelepenú cez okraj asi 1 cm približne 12 hod. Po tejto dobe môžete fóliu orezať skalpelom.

NDBjMzhjY2