Spôsob dopravy:

Osobný odber

 


Ako nakupovať? 

Nakupujte bezpečne a pohodlne!

 

 

 

AKCIOVÝ TOVAR

naša cena 139,00 EUR
naša cena 25,90 EUR
naša cena 28,90 EUR

NOVINKY

arr3Akcia: Doprava zadarmo!Akcia: Doprava je pri platbe vopred zadarmo a pre vybraný tovar je zadarmo aj na dobierku. ... arr3Obrazy na plátneObrazy na plátne v štýle Canvas na rám: Plátno(canvas) je natiahnuté na ráme. Plátno sa naťahuje na... arr3Samolepiace fototapetySamolepiace fototapety sú ideálne na dvere, nábytok a všetky nesavé podklady. -vysoko kvalitný a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 25,90 EUR
naša cena 11,50 EUR

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Google 29% Heureka 31% Najnakup 11% Facebook 29%

ROZPRÁVKOVÉ POSTAVIČKY:

Výsledky - Ostatné ankety

 

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

e-katalog.sk - najväčší katalóg stránok SR

Pozri.sk - katalóg, vyhľadávačFototapety na stenu www.petydekor.sk

Fototapety prinášajú stále populárnejší trend v oblasti dekorovania priestorov.Dajte svojim stenám a priestorom úplne nový vzhľad.Fototapety sú vhodné do každej miestnosti rodinného domu, bytu, kancelárií  alebo do prevádzky.

  • S veľkou obľubou sa používajú v detskej izbe. Predstavte si, že zariadite detskú izbu a stenu ozdobíte  fototapetou alebo walltastic 3d tapetou. Miestnosť bude dominantná a každý kto vstúpi do nej bude očarovaný. Vaše deti  sa budú hrať v rozprávkovom svete a detská izba bude ich vlastným kráľovstvom. Napríklad ak si dáte fototapetu s medvedíkom pú , motív medvedíka je skoro taký veľký aké veľké sú vaše 4-5 ročné deti, alebo fototapetu cars, na ktorej sú autíčka  také veľké,  že by sa v ňom  zmestili vaše detičky.Detské očká plné radosti budú hovoriť za všetko.

  • Fototapety veľmi pekne ukážu napríklad aj v čakárňach a v salónoch ( u kaderníka ,v kozmetickom, masážnom salóne). Vytvoria trendový interiér a navodia príjemnú atmosféru.

  • V kancelárií bude robota príjemnejšia, ak  Vás počas pracovných hodín nebudú obklopovať nudné steny. Dodajte  Vašej kancelárii vkusný a trendový vzhľad. Vaši klienti sa  budú  cítiť v moderne  dekorovanej  kancelárii oveľa príjemnejšie. Zmierňujete tým stres a spríjemnite firemné rokovania.
Fototapety sú vyrábané z 1,2,4,8 alebo 3d tapety z 12 dielov, podľa veľkosti a sú dodávané v rôznych motívoch a farebných variantoch. Všetky fototapety sa dajú v prípade potreby skrátiť na potrebnú veľkosť. Je možné ich očistiť od prachu, alebo od iných nečistôt pomocou jemnej handričky.  Aplikácia fototapiet je veľmi jednoduchá. V každom balení nájdete aj návod na použitie, v niektorých aj lepidlo na nalepenie.

Väčšie rozmery sú vyrábané zo 4 alebo 8 dielov, aby jednotlivé časti neboli príliš veľké, a aby sa s nimi dalo lepšie manipulovať. Povrch pod fototapetami by mal byť hladký, rovný a zbavený od nečistôt. Na lepenie väčších fototapiet budete potrebovať v každom prípade pomoc, nezačnite sami! Najlepšie je zavolať si dobrého majstra, ktorý  už má skúsenosti s lepením veľkých tapiet.

Objavte a vyskúšajte aj Vy zázračný svet fototapiet. Dajte Vašim izbám a priestorom novú tvár. Uvidíte že výsledok bude fantastický a vaše deti, známy či priatelia budú vďačný a ocenia, že ste si vybrali práve túto formu dekorovania.

©Peter Šurányi

Pri väčšom odbere - pre materské, základné školy a pre detské domovy ponúkame zľavu 5-10%.

Po obdžraní fototapety je potrebné ju skontrolovať, či sú v balení všetky časti fototapety, či majú správnu farebnosť, alebo či na fototapete nie sú chyby , alebo iné poškodenie.  Pred lepením na stenu si skontrolujte všetky diely fototapety (rozmer, farebnosť, nádväznosť).Tovar je možné reklamovať iba kompletný v pôvodnom balení. Reklamácie neakceptujeme po nalepení fototapety. Pre mokrú tapetu je bežné ,že je cca o 1-2cm väčšia ako suchá! Fototapeta drží na stene ihneď. Schnutie však musí nasledovať relatívne pomaly, pretože rýchle schnutie by mohlo viesť k otvoreniu spojov a mohli by vzniknúť trhliny na fototapete alebo by mohlo byť vidieť spoje na fototapete. Pracujte pri izbovej teplote 20 st. C. Predovšetkým je potrebné nechať zatvorené okná, aby sa zabránilo prievanu.  Diely fototapety sa lepia na stenu k sebe na doraz alebo sa prekrývajú o 3-4 mm (podľa výrobcu). Pracujte prosím bez prievanu a pri max. teplote v miestnosti cca. 20 st. C.

 

Fórum:

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Tapety nedrzia Veronika 24.11.2012 11:37
img img Re: Tapety nedrzia admin 25.11.2012 16:38
img img img Re: Re: Tapety nedrzia Veronika 25.11.2012 22:40
img img img img Re: Re: Re: Tapety nedrzia petydekor 27.11.2012 15:12
fototapeta mplavecký 15.06.2012 16:16
img img Re: fototapeta petydekor 12.07.2012 08:36
ODYwN2